Posted by : Magda Minoga 2 lut 2013

Na zakończenie dzisiejszego leniwego dnia :) Pomyślałam, że pokarzę wam dzisiejsze pazurki (nareszcie prawie każdy jest równy i długi :D) na których w końcu udało się zrobić stempelki. 

Jak się okazało w cale nie jest to prosta sprawa, w szczególności jak się chce to zrobić szybko. 

Przy wykorzystaniu dwóch kolorów na zmianę z firmy Golden Rose nr 230 i 217 i czarnego. Udało się nawet osiągnąć zamierzony efekt. Oczywiście na sam koniec jeszcze środkowe paznokcie zostały pomalowane przezroczystym lakierem z drobinkami. 
Zobaczymy ile wytrzymają tak pomalowane. Zaliczyły zmywanie i się trzymają więc mam nadzieję (odpukać w nie malowane).

Odnośnie samych lakierów były potrzebne aż trzy warstwy, co w moim przekonaniu jest sporo. Suszenie długie. Trwałość zobaczymy. Cena ok. 5 zł. Więc parę minusów się znalazło. 
{ 7 komentarze... read them below or Comment }

 1. So many beautiful nails!

  Gladly invite you to join www.STARPIQ.com

  New Fashion Platform where you can share your looks and get stars from our designers and editors. Or just get inspired and star other's looks.

  See you soon,

  Nicole

  OdpowiedzUsuń
 2. hmmm, widzę że malujesz paznokcie tak jak ja kiedyś... nie lubię krytykować, ale spróbuj je pomalować, zostawiając z boku płytki paznokcia dosłownie 0,5 mm lub milimetr, będą wtedy wyglądały na szczuplejsze, smuklejsze. Bo teraz nachodzisz na skórkę i wyglądają nieco topornie (bez urazy). Spróbuj, nie pożałujesz;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma urazy :) dziękuje za sugestie, rady są zawsze mile widziane.

   Usuń

- Copyright © Wszystko kręci się wokół mnie / Everything revolves around me - Hatsune Miku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -