Posted by : Magda Minoga 24 paź 2014

Dzisiaj post paznokciowy i nie tylko. Jak wiecie bądź nie wiecie uczęszczałam dodatkowo (kończę właśnie studia na kierunku reklama i marketing ;)) na zajęcia, aby uzyskać tytuł Technika usług kosmetycznych. Ot tak nuda weekendowa, zamieniła się w prawdziwą pasję. Z chęci nauczenia się jak dbać prawidłowo o moją skórę, zapałałam chęcią do dbania również o skórę innych kobiet. 
Już dyplomy uzyskane są, kosmetyki, profesjonalny sprzęt do robienia zabiegów m.in. mikrodermabrazji, peelingów kawitacyjnych, sonoforezy nabyte :) Lampy itp. też. 
Dlatego na blogu będę się starać również zamieszczać bardziej profesjonalne tematy urodowe, może komuś się przydadzą. 
Niedługo również ruszy moja strona internetowa jedynie z reklamą zabiegów jakie wykonuję. Jej wygląd już jest zadowalający, jednak pozostaje dopracowanie szczegółów.Jeśli ktoś chętny będzie z Sochaczewa, okolic zapraszam. Warszawa również jest możliwa. Nie będzie to jak na razie salon, ale możliwość wykonania oczywiście tego co się da u klienta w domu. Każda z nas ma mało czasu, nawet na wycieczkę do kosmetyczki, a tak na telefon można się umówić i przyjadę. Również zabiegi mam możliwość wykonywać w domu. Zachęcam do kontaktu ;)

Poniżej natomiast chciałabym zaprezentować wam manicure hybrydowy wykonany lakierami na których pracuję, a jest to firma Indigo. Będąc na targach kosmetycznych z serii Beauty Forum (kolejne już w marcu)zobaczyłam piękne, dużo stoisko wypełnione lakierami, żelami i gigantyczną kolejką przed nim. Z czystej ciekawości podeszłam, aby zobaczyć z bliska ich ofertę. Czekając na rozmowę z przedstawicielem firmy podpytałam się paru osób robiących duże zakupy co sądzą o tej firmie. Usłyszałam bardzo dużo pochlebnych opinii o trwałości lakierów, ich łatwości nakładania, gamie kolorystycznej, nie zniszczonej płytce paznokcia po ich zdjęciu. Dzięki takim referencją skusiłam się i ja. Ku mojemu zadowoleniu wszystko się sprawdziło i już planuję kolejny zakup nowych kolorów. Na razie mam dwa odcienie niebieskiego, miętkę oraz pomarańcz :). 
Miałyście styczność z tą firmą? Jeśli tak napiszcie jakie wywarła na was wrażenie, jestem ciekawa waszego zdania.    
  

{ 1 komentarze... read them below or add one }

- Copyright © Wszystko kręci się wokół mnie / Everything revolves around me - Hatsune Miku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -