Posted by : Magda Minoga 16 lip 2015

Wracam, wracam ;) W końcu, może się uda. Może ktoś z was jest w podobnej sytuacji małe dziecko, własna rozwijająca się firma plus wiele, wiele innych zajęć. Czasu ciągle jest na wszystko mało. Już tyle razy siadałam do napisania posta, zamieszczenia zdjęć, rzeczy nad którymi pracowałam/pracuję. Za każdym razem miałam przerywane. Może teraz trochę się to zmieni. Trzymajcie kciuki, aby się udało.

Dzisiaj w tym pierwszym poście po dłuższej przerwie wracam ze zdjęciami i wrażeniami z pierwszej wizyty u fryzjera z Klarą. Skończyła już roczek - szybko czas upłyną. Patrząc jak rosną jej włosy postanowiliśmy udać się na lekkie ścięcie, aby je wyrównać. Jak pamiętacie urodziła się już z długimi i w końcu trzeba było nad nimi zapanować. Nasz wybór padł na Zakład Mąż Fryzjerski w Warszawie przy Wilczej. Wybrałam akurat to miejsce, ponieważ z moimi włosami też trzeba było w końcu coś zdziałać tzw. dwie pieczenie na jednym ogniu. 
Pani, która obcinała Klarę cały czad nawiązywała z nią kontakt. Dzięki temu Klara siedziała grzecznie na fotelu i dała się ostrzyc. Zaproponowana fryzurka i jej wykonanie na najwyższym poziomie. Klara cały czas się uśmiechała do Pani, na sam koniec poszła do Niej na ręce. Nie mają może wymyślnych stanowisk przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Jednak podejście do nich super. Na pewno tam wrócimy, bo nie tylko Klara była zadowolona. Już niedługo zdjęcia mojej fryzurki. Na ostatnim zdjęciu mało widać. 

Zostawiam parę zdjęć z naszej wizyty ;)

Przed ścięciem.Na sam koniec :) 
     

{ 1 komentarze... read them below or add one }

- Copyright © Wszystko kręci się wokół mnie / Everything revolves around me - Hatsune Miku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -