Posted by : Magda Minoga 31 lip 2013

Tak jak w tytule mój tydzień zaczyna się od środy. Zauważyłam, że postanowienia : zacznę od poniedziałku nie działają na mnie motywująco. Jakoś po weekendzie, który wybija z rytmu - dzień poniedziałek nie jest dobrym dniem na zaczynanie czegokolwiek. Dlatego postanowiłam sobie, że zacznę biegać od środy. 
I muszę się pochwalić, zaczęłam biegać. Oczywiście pierwszy dystans nie był jakiś mega długim, ale od czegoś trzeba zacząć. Najważniejsze trwał ponad 30 min. Powoli, aby nie przemęczyć organizmu, bo nie jest to wskazane zacznę zwiększać i wydłużać czas i dystans. Wcześniej dużo biegałam, wiec mam nadzieję, że wytrwam i teraz. Endorfiny mile wskazane.
Na pamiątkę pierwszego biegu, po długiej przerwie zrobiłam sobie zdjęcie :). Oczywiście włosiasty, również został zabrany. Nie ma jak narzucane przez niego tępo. Przy okazji i on się wybiegał i teraz leży pod nogami i smacznie sobie śpi :).


Dzisiaj również chciałabym wam pokazać moją lekką stylizację. Czyli prosta sukienka, japonki (dnia wcześniejszego założyłam nowe buty i miałam pięknie rany :D) i torba. Do pracy i jazdy pociągiem jest idealna. W końcu chodzi o wygodę :).

sukienka - promod 
japonki - New Yorker
torebka - prezent 
Makijaż prosta kreska eyeliner

A tutaj mamy włosiastego zmęczonego sesją. Głupawka mile wskazana.


Zdjęcia oczywiście Jacek Minoga :

bądź 


{ 4 komentarze... read them below or Comment }

 1. Fajny psiaczek :) ładna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny zestaw, idealny do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna sukienka :) i kochaniutki psiak :)

  OdpowiedzUsuń
 4. BArdzo fajna sukienka- lubię taki kolor ubrań.:) Piesek słodki.:)

  OdpowiedzUsuń

- Copyright © Wszystko kręci się wokół mnie / Everything revolves around me - Hatsune Miku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -