Posted by : Magda Minoga 5 sty 2015

Moje włosy - jeden wielki ciągły problem. Przed porodem i ciążą z tyłu robił mi się zawsze wielki kołtun. Plątały się niemiłosiernie. Mam suche włosy i nadal nie znalazłam odżywki, która by sobie z nimi poradziła. Może Wy macie jakąś sprawdzoną?
W czasie ciąży piękne, gęste. Po porodzie zaczęły bardzo wypadać, ok. trzy - cztery miesiące od niego. Wypadają już mniej, a tam gdzie się przerzedziły ładnie odrastają. Obecnie stosuję odżywkę z Ziaji na wypadanie włosów, jednak po niej włosy szybko się przetłuszczają i nie są nawilżone.  Muszę ją wymienić na inną. Jednak cały czas poszukuję na jaką. Jak znajdę idealną, na pewno o niej napiszę. Stawiam na dobre nawilżenie i nieobciążanie włosów, jednak po myciu muszą wyglądać jak by były myte. Wszelkie sugestie mile widziane. 
Przy ostatnim odświeżeniu koloru - w końcu znalazłam idealny blond. Postawiłam na ścięcie moich włosów, aby trochę im ulżyć. Stanęło na długim bobie. Trochę się bałam krótszego tyłu, ze względu na plątanie. Okazuje się, że taka fryzura poradziła sobie z moimi włosami i nie powstają, żadne niespodzianki z tyłu. Włosy mają idealną długość, aby związywać je w kitkę, a to przy dziecku jest dla mnie ważne. Mała lubi ciągnąć za włosy ;). 

Zdjęcie moich włosów przed obcięciem.


 I zdjęcie po: 


{ 6 komentarze... read them below or Comment }

 1. Ładnie :) Też bym taką fryzurę chciała, ale musiałabym ją codziennie prostować, a nie chce mi się. ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. fryzurka pasuje, ale więcej usmiechu!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie Ci w tej fryzurce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bad color for your skin color

  OdpowiedzUsuń

- Copyright © Wszystko kręci się wokół mnie / Everything revolves around me - Hatsune Miku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -